Masthead header

Zapowiedź – Metalfest Open Air 2012 w Czechach 08.06 – 10.06.12 Pilzno

Trzecia edycja międzynarodowego festiwalu metalowego w Czechach!
08 – 10.06 2012 Pilzno, Amfiteatr Lochotin

To już trzeci raz Metalfest zagości w Republice Czeskiej.  Pierwsze dwie edycje  cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów ciężkiego brzmienia i okrzyknięte zostały ogromnym sukcesem!!!

Dotychczas potwierdzone zespoły:
MEGADETH, W.A.S.P., BLIND GUARDIAN, KREATOR, BEHEMOTH, IN EXTREMO, HYPOCRISY, DEATH ANGEL, AXXIS, LEGION OF THE DAMNED, SEPTICFLESH, ALESTORM, POWERWOLF, VADER, ENSIFERUM, HATE, GRAND MAGUS, FLESHGOD APOCALYPSE, HUNTRESS… organizatorzy stopniowo ujawniają kolejne zespoły.  Z ostatnich potwierdzonych zespołów wiadomo już że na scenie w Pilźnie pojawi się również legenda rock’a jaką niewątpliwie jest zespół Uriach Heep!!! Zespół który w całej swojej karierze sprzedał ok 30 mln. płyt i w 54 krajach został okrzyknięty najlepszym zespołem grającym na żywo. W ubiegłym roku zespół obchodził 40 lecie swojego istnienia. Cieszy niezmiernie fakt że brytyjscy królowie Rocka rozgrzeją publiczność na Metalfescie.

Bilety:
www.mastersofrock.cz. e-mail: mikeskova@pragokoncert.com, tel: 577 432 580, 224 235 267, ZLÍN – Masters Of Rock Café w barze, Praga, biuro Pragokoncertu – U Bulhara 3, Praha 1, Ticketportal, Ticketpro, Ticket-Art, Eventim i Plzeňská vstupenka.

Lokalizacja:
Naturalnie ukształtowany pilźnieński amfiteatr Lochotin stał się znany dzięki festiwalowi muzyki ludowej Porta, który w latach 80-siątych odbywał się w tym miejscu. Kompleks otoczony jest pięknym parkiem z rozległymi łąkami, sąsiaduje jednocześnie z pilźnieńskim ZOO.  Amfiteatr położony w malowniczej okolicy jednocześnie oddalony jest zaledwie o jeden kilometr od historycznego centrum Pilzna.

Więcej informacji:
– Darmowa możliwość biwakowania na okolicznych łąkach!
– Zniżki dla uczestników festiwalu w wybranych hotelach w Pilźnie!
– Zniżki na zwiedzanie “Muzeum Browaru w Pilźnie”, a także wycieczki do browaru Pilsner Urquell!
– Strona festiwalowa: www.metalfest.eu

Wkrótce więcej informacji wiadomości o festiwalu.

fot. materiały promocyjne organizatora.

 

napisz do mnie|do góry
L a t e s t s   C o n c e r t s